Ziraat Bankası İşe Alım Sınavı Duyurusu

Ziraat Finans Grubu bünyesindeki Banka ve Şirketlerinin Uzman Yardımcısı ihtiyacını karşılamak amacıyla 11 Ağustos 2018 tarihinde 3 ayrı işe alım sınavı düzenlenecektir.
1. Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı İşe Alım Sınavı: Sınav Saati: 09:30
2. Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı İşe Alım Sınavı: Ziraat Katılım Bankası A.Ş., Ziraat Yatırım A.Ş., Ziraat Portföy Yönetimi A.Ş., Sınav Saati: 14:00
3. Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı İşe Alım Sınavı: Sınav Saati: 14:00

Detaylar için devama tıklayınız.

Sınav Anadolu Üniversitesi tarafından gerçekleştirilecek olup, sınav başvuru bedeli tahsilatları Kurumsal Tahsilat ekranı aracılığıyla Ziraat Bankası Şubelerinden, internet şubesinden, ATM’lerden veya Ziraat Katılım Bankası şubelerinden gerçekleştirilecektir.
Ziraat Finans Grubu Sınav Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:


1-
Başvuru ücreti tahsilatları 20 Haziran 2018 Çarşamba günü başlayacak, 06 Temmuz 2018 Cuma günü Şubelerde mesai saati bitiminde, ATM ve İnternet Bankacılığı’nda ise saat 23:59’da sona erecektir.

2-Sınav başvuru ücreti 100,-TL’dir.
3-Adaylar, Başvuru Koşullarında belirtilen şartları taşımaları ve sınav ücretlerini ayrı ayrı ödemeleri halinde, iki sınava birden başvurabilirler. (Başvuru yapılacak sınav saatlerinin çakışmaması gerekmektedir.)
4-Sınav tarihi itibarı ile 18 yaşını dolduranlar ve 01.01.1988 ve sonrası doğumlu olanlar sınav başvurusu yapabileceklerdir.
5-Gün içerisinde yapılan tahsilatların iptali aynı gün içinde mümkündür. İşlemlerin gün sonu işlemlerine geçildikten sonra veya daha sonraki günlerde fark edilmesi halinde iade veya herhangi bir düzeltme işlemi yapılamayacaktır.
6-Sınav ücretini yatıran adaylar, başvurularını 21 Haziran 2018 Perşembe gününden itibaren 09 Temmuz 2018 Pazartesi saat 24:00’e kadar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/  internet adresine üye olmak suretiyle gerçekleştireceklerdir.

Bir cevap yazın